<

Zrzavý Trpaslík


OldKingdoms


Hospůdka

Trpaslík:

Heslo:


Recenze webové hry

Webové hry


Travian

Jedná se o velmi povedenou fantasy hru. Staňte se náčelníkem vesnice, kterou rozšiřujete a zvelebujete k obrazu svému. Postupem času zakládáte nové vesnice, dobýváte jiné či obsazujete oázy. Ve hře jsou implementováni hrdinové, aliance, obchodování – prostě vše co fantasy onlinovka má mít. Jako bonbónkem na dortu je překrásná grafika a zaběhanost hry – nejste pokusní králíci, ale prostě se bavíte s plným komfortem. V současné době sestavujeme alianci z hráčů OldKingdoms – staré známosti se vždy hodí. Pokud máte zájem zaregistrujte se na serveru 2, vyberte si rasu dle vaší chuti a co je důležité SZ kvadrant.

Desing - 100%
Hratelnost - 90%
Originalita - 70%
Administrace – na to je ještě brzy

Odkaz www.travian.cz

autor: Ginger

Bounty Hunter Guid

Hra ze světa hvězdných válek. Momentálně probíhá mezivěk bez guild, přesto velmi kvalitní hra - pro fanoušky SW naprostá povinnost. Hra je poměrně obtížná, hlavně ze začátku pokud uděláte botu, jen těžko se napravuje, jelikož se nelze odregistrovat a zkusit to nova a mulťáctví se přísně trestá. Rád poradím. Vstupe do světa Bounty Hunter Guid!

Odkaz: www.bhg-online.net

autor: Ginger

Monsters Game

Jedná se o souboj dvou ras, vlkodlaků a upírů. Je to povedená hra, vyžadující pravidelnou docházku - vše se odehrává v reálném čase. Bohužel pro některé není v české mutaci, ale není to zas tak hrozné, stačí pár slovíček.

Odkaz: world4.monstersgame.co.uk

autor: Ginger

Red Dragon

Jedna se o hru ze světa fantasy. Kde proti sobě stoji aliance které sou tvořeny bud´ 8 členy (půl ali) nebo 16 členy. Aliance se skládají z gubernátů, které vlastní jednotlivý vlastníci. Každý gubernátor si nejprve určí za jakou rasu bude hrát a podle toho se odvíjí i jeho role v alianci. Hráč si může vybrat mezi 11 základními rasami ( lidé, trpaslíci, elfové, hobiti, džini, skřeti, nekromanti, br-oughové, obři, gnómové a enti) a později po zakoupení paláce změn si muže ještě zvolit vampýry. Každá rasa má své bonusy a zase také své nevýhody. Je jedno kolik gubernátů hráč vlastní. Pokud hráč chce muže si koupit kreditovou kartičku v hodnotě 100 Kč, která mu umožní koupit si různá vylepšení. Hra je velmi snadno hratelná. Pokud si nováček neví rady tak se může přihlásit do aliance Škola kde mu poradí se základy.

Design - 80%
Hratelnost - 90%
Originalita - 100%
Administrace - 100%

Administrátor odpovidá na všechny otázky maximálně do jednoho dne a bugy praktidky neexistují. Za celý rok hraní jsem se setkal s jediným a ten byl do hodiny odatraněn.

Odkaz: www.rd2.cz

autor: Dawes

Zaklínači mistři meče

Dobrá hra, ale za chvíly vás přestane bavit. Nuda to je jen do doby kdy se dostanete na vyšší úroveň. Kupte si svůj meč, kone a děte se mlátit s ostatníma.

Desing - 80%
Hratelnost - 80%
Originalita - 100%
Administrace -90%

Odkaz: www.zaklinaci-mistrimece.com

autor: Gimli

Immortal fighters

Dračí doupě. Co dodat.

Desing - 100%
Hratelnost - 100%
Originalita - 100% (podle toho jak se to veme)
Administrace - 100%

Odkaz: www.immortalfighters.net

autor: Gimli

Space dominantion

Hra zasvěcená star wars. Ve hře se jednoduše registrujete, vyberete sektor a společnost. Zbytek za vás udělá los. Ze začátku vlastníte jednu planetu kterou postupně zastavujete. Je zde na výběr několi skupin vynálezů. Hra je docela nudná a nemá děj...

Desing - 10%
Hratelnost - 90%
Originalita - 60%
Administrace - 50%

Odkaz: www.spacedomination.eu

autor: Gimli

Dark elf

Je to docela dobře propracovaná hra typu fantasy. Na víběr máte z několika ras a několika míst kam se můžete dostat. Hraje se na ligy. Cílem hry je dobytí jedné země. Docela sranda ale časem omrzí.

Desing - 100%
Hratelnost - 90%
Originalita - 100%
Administrace -80%

Odkaz: www.darkelf.cz

autor: Gimli

Avenia Feudal

Zaregistruji se. E-mail není požadován. Bude tedy zajímavé, jak se bude autor potýkat s mulťačením. Hra po mě požaduje přičlenit se k zemi. Jelikož nemám páru o co de a nikde na webu se to nedočtu, vybírám si eten-týky. Hned po přihlášení vyskočí herní okno s popisem novinek – to se hodí pročtu si je a zjistím že kolo se odehrává každý den, škoda že nevím v kolik hodin… Koukám že útoky nejsou možné, pouze poslat záškodníka, tj někomu ublížit za cenu vlastní ztráty bez možnosti zisku, takže akční hra moc nebude. Pošlu čtyřikrát záškodníka a i přes deklarovanou úspěšnost 80% je vždy přichycen při činu – vyvstává tedy otázka zda záškodníci vůbec fungují. Dále mne zarazí upozornění pro hráče Avenia Feudal: Po postavení staveb nebo přidělení práce se vracejte pomocí tlačítka zpět, nikoli pomocí volby zpět v prohlížeči. Jak již dobře vím, hra musí být nejen heckeru vzdorná, ale i blbu vzdorná a to bohužel Avenia není. Přidělím lidi na práci v polích a dolech, postavím domy a pole, odhlásím se a uvidím zítra…

Hra je vlastně velmi prostá, jediné co je časově omezeno a nelze dohnat je počet lidí, takže je nutné si hlídat dostatečný počet budov a zásobu jídla aby jste o ně nepřišli a denně nasazovat nové lidi na práce.

Podle kroniky byla hra kdysi na mnohem vyšší úrovni a to co z ní zůstalo je pouze torzo po odchodu tvůrce. Je těžké říci kdy to bylo, jelikož u aktualizací není uveden rok. Nový administrátor má před sebou kupu práce. Držím ti palce Avenio!

Desing - 10%
Hratelnost - 30%
Originalita - 50%
Administrace – na to je ještě brzy

Odkaz: www.avenia.wz.cz

autor: Ginger
© Copyright Zrzavý Trpaslík.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez souhlasu autorů zakázáno. optimalizace PageRank.cz