<

Zrzavý Trpaslík


OldKingdoms


Hospůdka

Trpaslík:

Heslo:


OldKingdoms dračí hřbitov

Dračí hřbitov

Od úsvitu věků spočívají ostatky trpaslíků s jejich úhlavními nepřáteli. V pevném objetí zde tlí silná rekova paže a ostrý pařát plaza. Mezi vybělenými kostmi se lesknou hromady zlata a nejedno ostří sekery. Se zapadajícím sluncem se proti obloze začínájí rýsovat pokojné siluety podsaditého vousatého muže a okřídleného ještěra. V smrti a žalu jsou si rovni.

Krev není voda. Zde leží ti, jejichž krev se vrátila rase:

Antyk - Král pod horou, spočívá se svou sekerou.

Posel - První kronikář rodu Trpasličího. Na zažloutlých pergamenech se dochovaly fragmenty jeho díla.

Rezek - Jeho písně se nesly daleko před prvními voji Opičích legií. Zlé jazyky tvrdí, že jeho texty jsou tak krásné, že je nemohl stvořit Trpaslík. Jeho dílo tvoří podstatnou část Kroniky.

La_Kurva - Nenosil plnovous tak jako ostatní Trpaslíci, byl vyšší než ostatní Trpaslíci, ale byl stejně hrdý na své jméno jako všichni Trpaslíci.

LittleGod - Malý velký muž. Srdcem Trpaslík, tělem Elf.

autor: Ginger

Geri - Obávaný démon bitevní vřavy. Říká se, že počas bitvy ochutnal krev nepřátelského vojáka a od té doby mu koluje v žilách dvojí krev. Krev Trpaslíka a krev démona.

Boby - Mnoho let oddané služby a hrdinská smrt - co víc si přát? Snad jen jeho moudré rady v těchto časech temnoty...

Ugo - Jeden z prastarých Trpaslíků dávnověku. Stará věštba říká, že v čase největší nouze se vrátí a opět stane po boku svých bratrů v plné zbroji a s rukou na srdci.

Fire - Bojovník tělem i duší. V jeho očích přebýval mocný plamen, dokud nikým nepokořený ve vysokém věku neodešel sám do cizích krajů.

Borin - Pevný jako skála, připraven vždy bránit čest Trpaslíků. Jeho jménem straší matky neposlušné děti a staří si vyprávějí o něm příběhy u táborového ohně.

Aslan - Padl již dávno, ale jeho skutky staly se mezi Trpaslíky legendou. Ve stínech dneška pokračuje v jeho šlépějích Pedrox.

autor: Spyro
© Copyright Zrzavý Trpaslík.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez souhlasu autorů zakázáno. optimalizace PageRank.cz