<

Zrzavý Trpaslík


OldKingdoms


Hospůdka

Trpaslík:

Heslo:


OldKingdoms jak začít

Jak začít


Nejprve, pokud jsi tak ještě neučinil, zaregistrujse na OldKingdoms a vyber si velevážený rod Trpasličí. Pokud se chceš zůčastnit pijatyk a tajných válečných porad v hospůdce U Zrzavého Trpaslíka, napiš mi a já ti pošlu heslo.

autor: Ginger

Na začátku Tvého jmenování mezi vazaly je potřeba na sebe upozornit. Rasové fórum, nebo pošta představiteli vlády (Arcivévoda nebo Ministr Financí) jsou tou správnou volbou. Po konzultaci Ti sdělí, co je potřeba udělat pro Tvé další kroky.

Každý svět má svá pravidla. Ve hře Old Kingdoms to jsou:

 1. Každou hodinu Ti přibudne 1 tah, proto si přesně rozvrhni, kolik a čeho potřebuješ. Sleduj výnosy a porovnej je s náklady.
 2. Snaž se zastavět celé své území před odehráním tahu. Tím maximalizuješ zisk.
 3. Stavěj Města a co nejrychleji proveď upgrade. Najednou můžeš stavět max. 5 měst, proto si před odehráním tahu zkontroluj, že se staví všech 5.
 4. Každá budova zaměstnává pracovníky - Ti přicházejí do Tvého Města po odehrání každého tahu. Najdeš je v sekci Města/Populace odkud je můžeš stěhovat do jiných Měst nebo propustit podle potřeby (žerou moc jídla).
 5. Dbej na to, abys plynule postupoval v érách. Každá éra Ti nabídne budovy s vyššími výnosy a silnejšími jednotkami a také díky nim můžeš stavět lepší Města.
 6. Proveď výzkumy co nejdříve v každé éře.
 7. Dopisuj si s ostatními skrze Poštu a Rasové/Neutrální fórum. Takto získáš potřebné kontakty a zkušenosti.
 8. Pokud máš stejné IP s jinými hráči, vysvetli to svému Arivévodovi a napiš to na Antimulti fórum.
 9. Neútoč na žádnou rasu, s kterou nejsme ve Válečném stavu. Za to je vyhazov - jediný volný cíl jsou rebelové. Tyto věci konzultuj s vedením.
 10. Dva dny jsi chráněn proti útokům a nemůžeš posílat suroviny do NS.
 11. Od prvního zalogování nemáš přístup k hlasování po dobu 5 dní.
autor: Spyro
© Copyright Zrzavý Trpaslík.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez souhlasu autorů zakázáno. optimalizace PageRank.cz